Ettevõttest

EstHus OÜ on kõrgelt hinnatud Eesti majatehas. Meie peamisteks tegevusaladeks on ristkiht-naelpuitpaneelide (MHM) ning kvaliteetsete element- ja moodulmajade tootmine, pakkudes vajadusel juurde ka püstitusteenust. Kogu tootmisprotsess ja püstitus toimub tõhusate projektijuhtimispõhimõtete ja välja arendatud kvaliteedijuhtimissüsteemi alusel tagades, et klientidele toodetavad majad vastavad projekti dokumentatsioonile.

Meie tooted valmistatakse kontrollitud sisetingimustes kvaliteetsest, keskkonnasõbralikust ja tunnustatud toorainest ning materjalist. Kogu tootmisprotsess lähtub ressursse väärtustava ehituse põhimõttest, mis kokkuvõttes tagab paindlikkuse, kvaliteedi, konkurentsivõimelise hinna ja õigeaegse tarne. Tootmises kasutame digitaalset dokumendihalduse süsteemi, mis aitab meil täpselt jälgida materjalide liikumist laost tootmisse ja sealt edasi valmistoodete juurde. Meie meeskonnas on rohkelt kogemusi nii tootmise kui ka ehituse valdkonnas. Seejuures vastutab iga töötaja personaalselt vastavas tööetapis tema poolt tehtud töö kvaliteedi eest. Nii saame lubada ja kinnitada, et valmis toode vastab kõikidele kvaliteedinõuetele ja ootustele. Iga maja on meie jaoks ainulaadne ettevõtmine ja saavutus, kuna suurem osa majadest on valmistatud just kliendi ideede alusel.

Valides oma koostööpartneriks EstHusi võite olla kindlad, et kõige eest kantakse hoolt – projekteerimise, tootmise, tarne ja isegi püstituse eest. Meie eesmärgiks on täita teie ootused ja soovid ning olla usaldusväärne ja pikaajaline partner just teie jaoks.

Soovid ka endale hubast kodu?
Kirjuta Meile!
Puitpaneel kasutab oma veebilehel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!

Muuda sätteid