Ettevõttest

Meist

EstHus on usaldusväärne ja tunnustatud Eesti puitmajatehas, kus majad valmistatakse tehase tingimustes vastavalt kliendi ideedele ja soovidele, mis tähendab, et iga maja on meie jaoks unikaalne ettevõtmine ja saavutus. 

Meie peamisteks toodeteks on

  • massiivsed puitkonstruktsioonid ehk ristkiht-naelpuit (MHM),
  • energiatõhusad elementmajad
  • vajadusel püstituse teenus

Kogu tootmisprotsess ja püstitus toimub efektiivse projektijuhtimise põhimõtete ja välja arendatud kvaliteedijuhtimissüsteemi alusel garanteerides klientidele toodetavate majade vastavuse projektdokumentatsioonile.

Meie meeskonnas on rohkelt kogemusi nii tootmise kui ka ehituse valdkonnast. Sealjuures vastutab iga töötaja personaalselt vastavas tööetapis tema enda poolt tehtud töö kvaliteedi eest. Nii saame lubada ja kinnitada, et valmis toode vastab kõikidele kvaliteedi suhtes esitatud nõuetele ja ootustele.

Valides EstHusi oma koostööpartneriks, võite olla kindlad, et kõige eest kantakse hoolt- projeteerimise, tootmise, tarne ja isegi püstituse eest. Meie eesmärgiks on täita ootused ja soovid ning olla usaldusväärne ja pikaajaline partner just Teie jaoks.

Soovid ka endale hubast kodu?
Kirjuta Meile!
Puitpaneel kasutab oma veebilehel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!

Muuda sätteid