Ettevõttest

EstHus OÜ on kõrgelt hinnatud Eesti majatehas. Meie peamisteks tegevusaladeks on ristkiht-puitpaneelide (MHM) ning kvaliteetsete element- ja moodulmajade tootmine pakkudes vajadusel juurde ka püstituse teenust. Kogu tootmisprotsess ja püstitus toimub efektiivse projektijuhtimise põhimõtete ja välja arendatud kvaliteedijuhtimissüsteemi alusel garanteerides klientidele toodetavate majade vastavuse projektdokumentatsioonile.

Meie tooted valmistatakse kontrollitud sisetingimustes kasutades selleks kvaliteetset, keskkonnasõbralikku ja tunnustatud toorainet ning materjale. Kogu tootmise protsess lähtub ressursse väärtustava ehituse põhimõttest, mis kokkuvõttes tagab paindlikkuse, kvaliteedi, konkurentsivõimelise hinna ja õigeaegse tarne. Tootmises kasutame digitaalset dokumendihalduse süsteemi, mis aitab meil täpselt jälgida materjalide liikumist laost tootmisse ja toomisest edasi valmis toodete juurde. Meie meeskonnas on rohkelt kogemusi nii tootmise kui ka ehituse valdkonnast. Sealjuures vastutab iga töötaja personaalselt vastavas tööetapis tema enda poolt tehtud töö kvaliteedi eest. Nii saame lubada ja kinnitada, et valmis toode vastab kõikidele kvaliteedi suhtes esitatud nõuetele ja ootustele. Iga maja on meie jaoks unikaalne ettevõtmine ja saavutus, kuna suurem osa toodetest on valmistatud just vastavalt kliendi ideedele.

Valides oma koostööpartneriks EstHusi, võite olla kindlad, et kõige eest kantakse hoolt- projeteerimise, tootmise, tarne ja isegi püstituse eest. Meie eesmärgiks on täita ootused ja soovid ning olla usaldusväärne ja pikaajaline partner just Teie jaoks.

Soovid ka endale hubast kodu?
Kirjuta Meile!
Puitpaneel kasutab oma veebilehel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!

Muuda sätteid