Tootmisprotsess

Oleme Põhjamaades esimesed, kes on nüüdseks alustanud ristkiht-naelpuitpaneelide MHM®-i tootmist siinsamas Eestis, Tartus! Meie tegevuse nurgakiviks on muretu, loodussõbralik ja kiire ehitusprotsess ideest paigalduseni.

1) Vajadustepõhine lähenemine

Kodu ehitamine algab personaalsest lähenemisest. Suurtel ja väikestel peredel on tihti erinevad nägemused ning vajadused seoses sellega, milline kodu peaks välja nägema. Ristkiht-naelpuidu omadused ja tootmistehnoloogiaga võimaldavad luua väga erinevaid ehitisi. Selle alusel teame, et iga füüsikaseaduste raames kaardistatud idee leiab mõistliku lahenduse.Kodu ehitamine algab personaalsest lähenemisest. Suurtel ja väikestel peredel on tihti erinevad nägemused ning vajadused sellest, milline kodu välja peaks nägema. Ristkihtpuit materjali omadused ning tootmistehnoloogiaga võimaldab luua seninägematuid ehitisi. Sellel põhinedes teame, et iga, füüsikaseaduste raames, kaardistatud idee leiab mõistliku lahenduse.

2) 3D projekteerimine ning modelleerimine

Arhitektide ja disainerite loodud ehitusplaanide põhjal luuakse tootmistäpsuse huvides täielik 3D-mudel. See annab hea ülevaate erinevate ehitus- ja sisustuselementide asukohast ning võimaldab +/- 2 mm täpsusega planeerida nii elektri kui ka torustiku paigutust hoones.

Üksikasjalike plaanide põhjal luuakse täpsed tootmisjoonised, mille alusel saab hakata puitpaneele valmistama.Detailsete plaanide põhjal luuakse täpsed lõikusjoonised, mille alusel paneelide töötlemine alata saab.

3) Paneelide tootmine piirkondlikest taastuv-materjalidest

Ristkiht-naelpuitpaneelide tootmiseks kasutatav puit tuleb piirkondlikest taastuvmaterjalidest. Iga tootmisprotsessis kasutatava puu asemel istutatakse tulevaste põlvkondade huvides uus puu.Puit, mida kasutatakse ristkihtpaneelide loomisel tuleneb piirkondlikest taastuv-materjalidest. Iga puu, mida tootmisprotsessis kasutame taasistutatakse tulevaste põlvkondade huvides.

Ristkiht-naelpuitpaneele toodetakse ja tarnitakse küll üle Euroopa, aga tootmiseks võib kasutada ka ainult kohalikku puitmaterjali. Põhjendamatu fossiilkütuste raiskamine ebavajaliku logistika peale ei lähe kokku meie põhiuskumustega. Kasutame kohalikku materjali, mis on kõige sobilikum just meie kliimasse.

4) Masinjuhitud paneelide töötlus

Eridisainil põhinevate paneelide loomiseks kasutame spetsialiseeritud CNC-masinjuhtimist, mis võimaldab eksimusteta toota mudelile täpselt vastavaid lahendusi. Tootmistäpsus on +/- 1–2 mm.

5) Lihtne ja kiire montaaž

Püstitusmeeskond ehitab meie majad paigaldusjooniste ja juhendite alusel. Kogu ehitusprotsess objektil toimub väga kiiresti – maja saab veekindlaks kõigest mõne päevaga. Tänu majade tootmisele tehases õnnestub ilmastiku mõju viia miinimumini, mis tähendab omakorda, et maja on võimalik ehitada igal aastaajal sõltumata ilmast. Kaasaegne tehnoloogia ja sertifitseeritud materjalid võimaldavad ehitada vastupidava, turvalise ja kauakestva täispuitkonstruktsiooniga maja.Moodul- ja elementmajad ehitatakse meie püstitusmeekonna poolt vastavalt paigaldusjoonistele ja juhenditele. Kogu ehitusprotsess objektil toimub väga kiiresti – maja veekindel kõigest mõne päevaga. Tänu majade tootmisele tehases õnnestub ilmastiku mõju viia miinumini, mis tähendab omakorda, et maja on võimalik ehitada igal aastaajal sõltumata ilmast. Kaasaegne tehnoloogia ja sertifitseeritud materjalid teevad võimalikuks ehitada vastupidav, turvaline ja kauakestev puitkonstruktsiooniga maja.

Soovid ka endale hubast kodu?
Kirjuta Meile!
Puitpaneel kasutab oma veebilehel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!

Muuda sätteid