Tootmisprotsess

Oleme Põhjamaades esimesed, kes on nüüdseks alustanud ristkihtpuitpaneelide tootmist siinsamas Eestis, Tartus! Meie nägemuse nurgakiviks on murevaba, loodussõbralik ning kiire ehitusprotsess ideest – paigalduseni.

1) Vajadustepõhine lähenemine

Kodu ehitamine algab personaalsest lähenemisest. Suurtel ja väikestel peredel on tihti erinevad nägemused ning vajadused sellest, milline kodu välja peaks nägema. Ristkihtpuit materjali omadused ning tootmistehnoloogiaga võimaldab luua seninägematuid ehitisi. Sellel põhinedes teame, et iga, füüsikaseaduste raames, kaardistatud idee leiab mõistliku lahenduse.

2) 3D projekteerimine ning modelleerimine

Arhidektide ning disainerite poolt loodud struktuursete ehitusplaanide põhjal luuakse tootmistäpsuse huvides täielik 3D mudel. Mudel annab hea ülevaate erinevate ehitus- ning sisustuselementide asukohast ning võimaldab +/- 2mm täpsusega planeerida nii elektri kui torustiku paigutust hoones.

Detailsete plaanide põhjal luuakse täpsed lõikusjoonised, mille alusel paneelide töötlemine alata saab.

3) Paneelide tootmine piirkondlikest taastuv-materjalidest

Puit, mida kasutatakse ristkihtpaneelide loomisel tuleneb piirkondlikest taastuv-materjalidest. Iga puu, mida tootmisprotsessis kasutame taasistutatakse tulevaste põlvkondade huvides.

Ristkiht puitpaneele toodetakse ja tarnitakse küll üle Euroopa, aga tootmiseks võib kasutada ka ainult kohalikku puitmaterjali. Põhjendamatu fossiilkütuste raiskamine ebavajaliku logistika peale ei lähe kokku meie baasuskumustega. Kasutame kohalik materjali mil see on energiasäästlik ning kõige sobilikum just meie kliimasse.

4) Masinjuhitud paneelide töötlus

Eridisainil põhinevate paneelide loomiseks kasutame spetsialiseeritud CNC masinjuhtimist, mis võimaldab eksimusteta toota mudelile väga täpselt vastavaid lahendusi.

5) Lihtne ja kiire montaaž

Moodul- ja elementmajad ehitatakse meie püstitusmeekonna poolt vastavalt paigaldusjoonistele ja juhenditele. Kogu ehitusprotsess objektil toimub väga kiiresti – maja veekindel kõigest mõne päevaga. Tänu majade tootmisele tehases õnnestub ilmastiku mõju viia miinumini, mis tähendab omakorda, et maja on võimalik ehitada igal aastaajal sõltumata ilmast. Kaasaegne tehnoloogia ja sertifitseeritud materjalid teevad võimalikuks ehitada vastupidav, turvaline ja kauakestev puitkonstruktsiooniga maja.

Soovid ka endale hubast kodu?
Kirjuta Meile!
Puitpaneel kasutab oma veebilehel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!

Muuda sätteid