Mis on ristkiht-naelpuit MHM®?

LOODUSLÄHEDANE EHITUS

Inimesed veedavad tänapäeval rohkem aega siseruumides kui vabas õhus. Ristkiht-naelpuitpaneel võimaldab ühendada töötlemata puidu kui loodusliku ehitusmaterjali head küljed tugevale konstruktsioonile omaste eelistega. Unikaalne tootmismeetod aitab vältida liigset puude langetamist ja kasutab ökonoomselt ära kogu toormaterjali mitmekülgse ehitustoote valmistamiseks.

KEEMIAVABA

Ristkiht-naelpuitpaneel on massiivne kuiv täispuidust seinaelement, milles pole kasutatud liimi ega muid keemilisi aineid. Tulemuseks on füüsikaliste ja bioloogiliste omaduste poolest suurepärase kvaliteediga seinakonstruktsioonid

JÄTKUSUUTLIK

Ressursside hoolikas eemaldamine looduslikust elutsüklist tähendab, et jätkusuutlik metsa uuendamine tagab piisavalt puitu ka tulevastele põlvkondadele.

RESSURSSISÄÄSTLIK

Ökoloogiline tasakaal taastuvate loodusressursside puhul on kordi parem kui tavalistel ehituskonstruktsioonidel, mis põhinevad piiratud ressurssidel. Ainult need, kes ehitavad kooskõlas loodusega ja peavad tähtsaks säästlikkust pikemas perspektiivis, hoiavad meie keskkonda tulevaste põlvkondade jaoks.

LOODUSLIK ERIPÄRA

Ristkiht-naelpuitpaneele (MHM®) valmistatakse ristkihiti soonelistest puitlaudadest. Soonte eesmärk on seal oleva õhu abil saavutada konstruktsiooni parem soojapidavus. Ristipidine kinnitus spetsiaalsete alumiiniumnaeltega loob väga tugevad ja stabiilsed konstruktsioonid. Tootmiseks kasutatakse ainult tehniliselt kuivatatud puitu, kaitsmaks sellega konstruktsioone puidukahjurite eest.

KIIRGUSTE EEST KAITSEV JA HUBANE

Suur täispuidu mass suunab kõrvale peaaegu kõik kõrgsageduslikud kiirgused, mida levitavad erinevad seadmed. Puidu looduslik struktuur ja keemiliselt töötlemata pind reguleerivad õhuniiskust kogu hoones. Ristkiht-naelpuitkonstruktsioon on hingav, mis loob väga tervisliku ja mugava sisekliima

KUJUNDA ISE

Tehnoloogiliselt on võimalik fassaadikatteks valida mis tahes materjal, mis paigaldatakse soojustuskihile. Niiviisi on kliendil kindlasti võimalik leida talle sobivaim lahendus. Isikupära saab lisada individuaalse ja atraktiivse pinnastruktuuriga või erinevate värvilahendustega.
Ehitusplaadid või voodrilauad paigaldatakse otse ristkiht-naelpuidu siseküljele. Neid plaati saab juba viimistleda eri värvide ja krohvidega. Soovitame kasutada savi-lubikrohve või looduslikke värve.

LASE OMA SEINADEL HINGATA

Kui soovite vältida liime ja muid kemikaale, siis kasutage ristkiht-naelpuitu, mis ei erita ühtegi toksilist ainet. Liimid, kiled, liimitud puitpaneelid ja muud tehismaterjalid takistavad loomulikku õhuniiskuse režiimi. Isereguleeruv sisekliima loob eriliselt mugava ja tervisliku elukeskkonna. Ristkiht-naelpuidust elemendid sõna otseses mõttes hingavad – konstruktsioonid on auru läbilaskvad, mistõttu nad salvestavad ja vabastavad niiskust.

EI MINGIT HALLITUSE TEKKIMISE OHTU

Hallitus kujutab endas märkimisväärset ohtu elanike tervisele. Ristkiht-naelpuitpaneeli puhul saab seda aga vältida, kuna tegemist on täielikult kuivade ja auru läbilaskvate konstruktsioonidega. Konstruktsiooni pääsenud niiskus hajub paneelide õhukanalites ja tänu sellele ei teki liigniiskeid kohti, kus võib tekkida hallitus. Hallitus kujutab endas märkimisväärset ohtu elanike tervisele. Ristkiht puitpaneeli puhul on see aga absoluutselt välditav, kuna tegemist on täielikult kuivade ja auru läbilaskvate konstruktsioonidega.


MATERJALI TEHNLISED NÄITAJAD


Soovid ka endale hubast kodu?
Kirjuta Meile!
Puitpaneel kasutab oma veebilehel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega!

Muuda sätteid